تندیس ها و جوایز بین المللی

دیدگاه کلی این مجموعه بیانگر

  • تعهد ویژه مدیریت و پرسنل شرکت نسبت به مقوله کیفیت
  •  مسئولیت نظارت بر پیاده سازی
  •  ایجاد زمینه های اجراء، استقرار توسعه
  •  افزایش اثر بخشی سیستم مورد نظر و دستیابی به اهداف فوق الذکر در راستای بهبود کیفیت مستمر کوشیده ، و همواره گروه صنعتی بوذرجمهر از هیچ تلاشی در جهت تحقق اهداف پیشروی این مجموعه فروگذار نمی باشد.

همچنین بازنگری این خط مشی به صورت مستمر در دستور کار این مجموعه قرار دارد و با توجه به سنجش تمامی جوانب بروز رسانی می گردد این خط مشی بصورت مرتب ( حداکثر ) سالیانه مورد بازنگری قرار گرفته و در صورت نیاز بروز آوری می شود

گروه صنعتی بوذجمهر به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی استان اصفهان خود را مفتخر می داند که با ایجاد اشتغال و با بهره گیری از تخصص های جوانان خود هم اکنون تمامی محصولات وارداتی که با خروج ارز از کشور ، از کشورهای اروپایی نظیرperi آلمان ، Doka اتریش ، چیفا ایتالیا ، رینگر اتریش ، اولما اسپانیا و مسا ترکیه وارد می گردید را با قبول هزینه های هنگفت بومی سازی نموده و با صادرات اقلام تولیدی خود به رشد و اعتلای محصولات ساخت داخل در بازارهای بین المللی نیز کمک شایانی نموده و در این راستا علاوه بر رضایتمندی کارفرمایان ، موفق به کسب جوایز متعدد گردیده و در زمره صادرکنندگان نمونه استان اصفهان نیز می باشد.  

گواهینامه های بین المللی

ما نه تنها بر کیفیت محصولات و ارائه خدمات به مشتریان تمرکز می کنیم بلکه بر فرآیندهای ساخت و ساز نیز متمرکز می گردیم و این دغدغه همواره برای مجموعه ما وجود دارد که چگونه مشتریان ما با هزینه کم به دستاوردهای بیشتری دست یابند 

  • کدام یک از ارائه سرویسها، باعث صرفه جویی در هزینه می گردد؟
  • جهت بهبود پیشبرد پروژه های عمرانی چه تدابیری می توان اندیشید تا مشتریان آسوده خاطر مراحل اجرای پروژه را به پیش ببرند؟

این مجموعه در راه رسیدن به اهداف رو به رشد و ارتفاء سطح کیفی محصولات خود در عرصه های متعدد از جمله عضویت در جامعه مخترعین و مبتکرین به مدارج عالی دست یافته است 

چشم اندازهای علمی و فن آوری

مدیریت کامل و موفق یک پروژه در رأس الویت های گروه صنعتی بوذرجمهر قرار دارد

به منظور ایجاد یک مجموعه یکپارچه گروه صنعتی بوذرجمهر به مشتریان در ارائه راهکار در مراحل متعدد ذیل مساعدت و یاری می رساند :

  • توسعه پروژه 
  • مرحله تصمیم گیری
  • برنامه ریزی عملیات 
  • اجرا و تکمیل

سرآمدی و حضور در بازارهای بین المللی با بکارگیری نیروهای مجرب و استفاده از ماشین آلات مدرن و تمام رباتیک این مجموعه را به عنوان قطب بزرگ تولید در زمینه های مختلف تولید قالب ها و سازه های فلزی نموده است و ما برآنیم تا با تلاشی مضاعف و برنامه ریزی شده، به عنوان یکی از شرکتهای ساختمانی مطرح با سابقه ای درخشان در عرصه تولید ، از طریق تولید کالاهای با کیفیت ؛ اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل نمائیم  و در مقام یکی از شرکتهای عمرانی برتر ایفای نقش نمائیم. 

و همواره گروه صنعتی بوذرجمهر درصدد است از اهداف پیشروی این مجموعه که ارتقا سطح کیفی و کمی محصولات خود و  یاری رساندن به آبادانی این مرز و بوم می باشد صیانت نماید.

 

چارت سازمانی

چارت-سازمانی

هر سایت ساختمانی از مرحله برنامه ریزی تا اتمام ، مراحل خاص خود را طی می کند و ما با بررسی سریعتر این فرآیند، راهکارهای مناسب تری جهت بهبود روند پیشبرد پروژه انجام می دهیم  و می توانیم کارایی آن را افزایش دهیم.

مجموعه ما بسیار خرسند است که از مشتریان خود در هر مرحله از پروژه های عمرانی آنها پشتیبانی می نماید. ما یک منبع واحد برای محصولات ، خدمات ، برنامه ریزی ، مدیریت پروژه و تدارکات ارائه می دهیم.

و شرکت های معدودی از جمله ما قادر خواهند بود این رویکرد را در بررسی  همه جنبه های مختلف یک پروژه ساختمانی ارائه دهند

 ما هرگز به طور کامل به دستاوردهای خود قانع نیستیم و همیشه به دنبال زوایای جدیدی از رویکردهای سازنده در مسیر تکاملی این مجموعه هستیم. و بر همین اساس ما با صرف هزینه و زمان همواره سعی بر دریافت نتایج بهتر برای مشتریان خود در عرصه تولید داریم و همواره با شعار “فروش پایان کار نیست ، آغاز مسئولیت است” به پیشرفت پروژه های عمرانی خدمت رسانی نموده ایم.

همواره استقامت ، ایستادگی و پایداری لازمه فعالیت و ماندگاری در هر زمینه ای هست و مجموعه ما نیز چندین دهه است که به طور فعال این افتخار را دارد که در زمینه مانایی خود تلاش و ممارست نماییم و آن  را جزء مهم و اساسی افزیش کارآیی در پیشبرد اهداف پروژه های عمرانی می دانیم.

همه محصولات گروه صنعتی بوذرجمهر  از نظر کیفیت و ساختار با سخت ترین الزامات مطابقت دارند. فراتر از آن ، هر نسل محصول جدید با نسل موجود سازگار است. خاطر نشان می نماید سازگاری پیش نیاز یک چرخه طولانی محصول است. و این چرخه محصول گسترده از هر نظر مقرون به صرفه و دارای کارایی بالا در رسیدن به نتایج مثبت است 

این گروه صنعتی متعهد به حفظ منابع استفاده از این مواد اولیه با ارزش و است. 

محصولات در حوزه فروش گروه صنعتی بوذرجمهر همواره مطابق با الزامات اساسی گواهی شده اند و این گروه امکان ارائه محصولات معتبر در حوزه تولید قالبهای فلزی بتن و، متعلقات و سازه های فلزی را به مشتریان خود دارد.

تدارکات یک عامل حیاتی برای اجرای ایده آل سایت ساخت و ساز است. این گروه صنعتی الویت کاری خود را بر اساس تحویل انعطاف پذیر و سریع با حداقل اتلاف زمان ، شرایط را برای ارائه تولیدات خود به سایت ها و پروژه های عمرانی فراهم آورده است 

پرسنل مجرب و  آموزش دیده نه تنها باعث اشاعه تفکرات و آموزشهای خود جهت بهبود پروژه های عمرانی هستند ، بلکه بیش از هرمسئله ای دارای انگیزه بالا و راه حل گرا هستند. این یک جنبه یک راهبر موثر در این مجموعه است که توانسته از دانش پرسنل مجرب خود جهت راهبرد پروژه های عمرانی استفاده نماید بر همین اساس گروه صنعتی بوذرجمهر  در آموزش های مستمر به پرسنل خود سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای  نموده است. که این امر در بلندمدت اثرات مثبتی در ارائه پاسخگویی به مشتریان این مجموعه خواهد داشت

با مجموعه ما کیفیت ، دقت و ایمنی را تجربه نمائید

0
مساحت(مترمربع)
0
پروژه ها
0
پرسنل
0
کاربران